Avizier digital

__________________________________________________________

PROGRAMAREA ACTIVITĂȚILOR DIDACTICE – AN UNIVERSITAR 2022-2023 – SEMESTRUL I

__________________________________________________________

NIVELUL I – INVĂȚĂMÂNT CU FRECVENȚĂ

ANUL I

__________________________________________________________

Psihologia educației

__________________________________________________________

Facultățile (CIG, MANAGEMENT, FABIZ)

Titular: Lect. univ. dr. DRĂMNESCU Marin

CURS – Luni 13:30 – 14:50, Sala 0319

Facultatea (CSIE)

Titular: Lect. univ. dr. DRĂMNESCU Marin

CURS – Luni 15:00 – 16:20, Sala 0319

SEMINAR:
Luni: SALA 3014
7.30 – 8.50 – grupa 1 (CSIE 1)
9.00 – 10.20 – grupa 2 (CSIE 2)
10.30 – 11.50 – grupa 3 (CSIE 3)
12.00 – 13.20 – grupa 4 (CSIE 4)
16.30 – 17.50- grupa 5 (CSIE 5)
18.00 – 19.20 – grupa 1 (CIG 1)
19.30 – 20.50 – grupa 2 (CIG 2)

Marți: SALA 3014
7.30 – 8.50 – grupa 3 (CIG 3)
7.30 – 8.50 – grupa 1 (MAN 1)
9.00 – 10.20 – grupa 2 (MAN 2)
10.30 – 11.50 – grupa 1 (FABIZ 1)

__________________________________________________________

Facultățile (BT, MARKETING, REI, EAM)

Titular: Conf. univ. dr. PĂDURARU Monica

CURS – Miercuri 16:30 – 17:50; Amfiteatrul 3MVIII

SEMINAR:
Luni: 9,00 – 10,20 sala 3000A, grupa 1 (REI 1)
10,30-11,50 sala 3000A, grupa 2 (REI 2)
13,30-14,50 sala 3014, grupa 4 (MK + EAM)
15,00-16,20 sala 3000A, grupa 3 (REI 3)
Miercuri: 13,30-14,50 sala 3000A, grupa 5 (BT + MK)
15,00-16,20 sala 3000A, grupa 6 (BT)

__________________________________________________________

Facultățile (AMP, DREPT, ETA, FABBV)

Titular: Lect. univ. dr. ENĂCHESCU Vladimir Aurelian

CURS – Miercuri 9:00 – 10:20, Sala 3014

SEMINAR:
Miercuri: 10.30 – 11.50 sala 3014, AMP Grupa 2
12.00 – 13.20 sala 3014, DREPT
15,00-16,20 sala 3014, FABBV Grupa 3
Joi: 07,30-08,50 sala 3000A, AMP Grupa 1
9,00 – 10,20 sala 3000A, ETA
10.30 – 11.50 sala 3000A, FABBV Grupa 1
12.00 – 13.20 sala 3000A, FABBV Grupa 2

__________________________________________________________

__________________________________________________________

NIVELUL I – INVĂȚĂMÂNT CU FRECVENȚĂ

ANUL II

__________________________________________________________

Pedagogie II

__________________________________________________________

Facultățile (FABBV, CIG, FABIZ, AMP)

Titular: Lect. univ. dr. RICHIȚEANU-NĂSTASE Ramona Elena

CURS: Marți: 09:00 – 10:20, Sala 3000B

SEMINAR:
Marți 10.30 – 11.50, sala 3000B, CIG, Grupa 1
Marți 12.00 – 13.20, sala 3000B, CIG, Grupa 2
Miercuri 9.00 – 10.20, sala 3000A, FABBV, Grupa 1
Miercuri 10.30 – 11.50, sala 3000A, FABBV, Grupa 2
Miercuri 12.00 – 13.20, sala 3000A, FABIZ
Miercuri 13.30 – 14.50 sala 3000B, AMP

__________________________________________________________

Facultățile (CSIE, DREPT)

Titular: Prof. univ. dr. DUMITRU Daniela

CURS: Miercuri 13:30 – 14:50, Sala 3MIII

SEMINAR:
Luni 12.00 – 13.20, sala 3000A, CSIE, Grupa 1
Luni 13.30 – 14.50, sala 3000A, DREPT
Luni 15.00 – 16.20, sala 3216, CSIE, Grupa 4
Marti 13.30 – 14.50, sala 3000A, CSIE, Grupa 2
Marti 15.00 – 16.20, sala 3000A, CSIE, Grupa 3

__________________________________________________________

Facultățile (REI, MAN, MK, BT, EAM, ETA)

Titular: Conf. univ. dr. Stăiculescu Camelia

CURS: Marți: 10:30 – 11:50, Sala 3000A

SEMINAR:
Luni 9.00 – 10.20, sala 3000B, MAN
Luni 10.30 – 11.50, sala 3000B, REI, Grupa 1
Luni 12.00 – 13.20, sala 3000B, REI, Grupa 2
Luni 13.30 – 14.50, sala 3000B, MK+ETA
Marti 12.00 – 13.20, sala 3000A, BT
Marti 13.30 – 14.50, sala 3000B, EAM

_____________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________

NIVELUL I – INVĂȚĂMÂNT CU FRECVENȚĂ

ANUL III

__________________________________________________________

Instruire Asistată de Calculator

__________________________________________________________

Facultățile (FABIZ, AMP, DREPT)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Miercuri: 09:00 – 10:20, Sala 3000B

Facultățile (BT, ETA, EAM, MAN)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Miercuri: 10:30 – 11:50, Sala 3000B

Facultățile (CIBERNETICĂ, STATISTICĂ)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Miercuri: 12:00 – 13:20, Sala 3000B

Facultățile (INFROMATICĂ ECONOMICĂ)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Joi: 09:00 – 10:20, Sala 3000B

Facultatea (CIG)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Joi: 10:30 – 11:50, Sala 3000B

Facultatea (REI, LMA)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Joi: 12:00 – 13:20, Sala 3000B

Facultatea (MK, FABBV)

Titular: Lect. univ. dr. MIHĂILĂ Alexandru Robert

CURS: Joi: 13:20 – 14:50, Sala 3000B

________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________

NIVELUL II – INVĂȚĂMÂNT CU FRECVENȚĂ

ANUL I

__________________________________________________________

Psihopedagogia adolescenților, tinerilor și adulților

__________________________________________________________

Seria 1

Titular: Conf. univ. dr. STĂICULESCU Camelia

CURS: Marți: 07:30 – 08:50, Sala 3000A

SEMINAR: Marți: 09:00 – 10:20, Sala 3000A – Grupa I – Săptamâna pară

Marți: 09:00 – 10:20, Sala 3000A – Grupa II – Săptamâna impară

Seria 2

Titular: Conf. univ. dr. DIACONU Mihai

CURS: Joi: 16:30 – 17:50, Sala 3000A

SEMINAR: Marți: 18:00 – 19:20, Sala 3000A – Grupa IIII – Săptamâna pară

Marți: 18:00 – 19:20, Sala 3000A – Grupa IV – Săptamâna impară

___________________________________________________

NIVELUL II – INVĂȚĂMÂNT CU FRECVENȚĂ

ANUL II

__________________________________________________________

Proiectarea și managementul programelor educaționale

__________________________________________________________

Seria 1 (Grupa 1 și Grupa 2)

CURS: Conf. univ. dr. Lăcătuș Maria Liana – Marți: 18:00 – 19:20, Sala 3000A

SEMINAR: Asist. univ. dr. MINCIU Mihaela – Miercuri: 07:30 – 08:50, Sala 3000B – Grupa 1 – Săptamâna impară; Grupa 2 – Săptamâna pară

Seria 2 (Grupa 3 și Grupa 4)

CURS: Conf. univ. dr. Lăcătuș Maria Liana – Joi: 07:30 – 08:50, Sala 3000B

SEMINAR: Asist. univ. dr. MINCIU Mihaela – Miercuri: 19:30 – 20:50, Sala 3000B – Grupa 3 – Săptamâna impară; Grupa 4 – Săptamâna pară

__________________________________________________________

Managementul organizației școlare

__________________________________________________________

Seria 1 (Grupa 1 și Grupa 2)

CURS: Conf. univ. dr. PĂDURARU Monica – Luni: 07:30 – 08:50, Sala 3000A – Săptămâna impară

SEMINAR: Asist. univ. dr. MINCIU Mihaela – Luni: 18:00 – 19:20, Sala 3000B – Grupa 1

Luni: 19:30 – 20:50, Sala 3000B – Grupa 2

Seria 2 (Grupa 3 și Grupa 4)

CURS: Conf. univ. dr. PĂDURARU Monica – Luni: 07:30 – 08:50, Sala 3000A – Săptămâna pară

SEMINAR: Asist. univ. dr. MINCIU Mihaela – Marți: 07:30 – 08:50, Sala 3000B – Grupa 3

Miercuri: 18:00 – 19:20, Sala 3000B – Grupa 4

________________________________________________________________________________________________________

Scroll to top